Binio Bill i Szalony Heronimo

Wszystkie gatki

Ostatni tom z przygodami słynnego szeryfa!

scenariusz: Jerzy Wróblewski

rysunki: Jerzy Wróblewski

Binio Bill i Szalony Heronimo - Strony Binio Bill i Szalony Heronimo - Strony Binio Bill i Szalony Heronimo - Strony
Binio Bill i Szalony Heronimo - Okładka
Binio Bill i Szalony Heronimo - Okładka

UWAGA! WYSYŁKA OD 15.05!

„Szeryfie, zmierza tu jakaś niezwykle urocza niewiasta!” - tymi słowami zaczyna się album „Binio Bill i Szalony Heronimo”, piąty już tom odrestaurowanych przygód kowboja stworzonego przez Jerzego Wróblewskiego.

Niewiastą okazuje się Katherine Górski, która szuka zaginionego na Dzikim Zachodzie ojca. Binio Bill najchętniej od razu zabrałby się do pomocy, ale na przeszkodzie staje pilna depesza - Szalony Heronimo z uciekł z rezerwatu i zbiera wojowników z plemienia Apaczy!

„Binio Bill i Szalony Heronimo” to ciąg dalszy westernowych przygód bohatera znanego z komiksów drukowanych w "Świecie Młodych" oraz albumu „Skarb Pajutów”. Powstał w 1991 roku, ale niestety już się wtedy nie ukazał. Wkrótce po ukończeniu prac nad rysunkami, ale przed położeniem kolorów, Jerzy Wróblewski zmarł.

W 2009 roku, dzięki staraniom rodziny autora, ostatnia przygoda Binio Billa opuściła szuflady i ukazała się w wersji czarno-białej. Teraz po raz pierwszy do rąk czytelników trafia ten album w wersji kolorowej. Tomasz Kaczkowski dołożył wszelkich starań, by zachować wierność kolorystycznej palecie Jerzego Wróblewskiego.

FORMAT: 210 × 297 mm

OPRAWA: miękka

OBJĘTOŚĆ: 52 strony

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2020-05-17

ISBN: 978-83-66128-43-9

WYDAWCA: krótkie gatki

WYDANIE: I

Zobacz inne komiksy tych autorów