Terra Incognita

Zobacz nasz Katalog

Fantastyczna wyprawa przez fantastyczną krainę zaludnioną niezwykłymi istotami.

scenariusz: Łukasz Ryłko

rysunki: Łukasz Ryłko

Terra Incognita - Strony Terra Incognita - Strony Terra Incognita - Strony Terra Incognita - Strony Terra Incognita - Strony
Terra Incognita - Okładka
Terra Incognita - Okładka

Jedynka to robot. 

Jedynka to człowiek zamknięty w maszynie.

Robot to człowiek zamknięty w maszynie?Jedynka odzyskuje świadomość na tajemniczej planecie. Planecie, na której na każdym kroku znaleźć można ślady pradawnej cywilizacji, a która teraz rozrywana jest konfliktem pomiędzy ludźmi, a maszynami zyskującymi świadomość pod wpływem niezwykłej substancji.

Jedynka przemierzając ten świat pozna odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań dotyczących natury jego i miejsca, w którym się znalazł. Na inne odpowiedzi będą musieli sobie udzielić sami czytelnicy.


„Terra Incognita”, wracającego do komiksu po 12 latach przerwy Łukasza Ryłko, to oniryczna wyprawa przez fantastyczną krainę zaludnioną niezwykłymi istotami. To również naszpikowana mechanicznymi zagadkami i kalamburami opowieść pełna aluzji i nawiązań do takich gigantów polskiej kultury, jak choćby Stanisław Lem, Wojciech Jerzy Has, czy Daniel Mróz. Stawiające też podobne pytania, które stawiali w swoich wielcy pisarze, filmowcy i rysownicy - co znaczy być człowiekiem? Co po nas zostanie? 


 

FORMAT: 165x230 mm

OPRAWA: miękka ze skrzydełkami

OBJĘTOŚĆ: 304 strony

DRUK: czarno-biały

DATA WYDANIA: 2021-01-18

ISBN: 978-83-66128-55-2

WYDAWCA: kultura gniewu

WYDANIE: I

Zobacz inne komiksy tych autorów