Zasady zamawiania i wysyłki

Składanie zamówienia
Zamówienie składa się poprzez wypełnienie wszystkich wymaganych pól teleadresowych oraz zaakceptowanie treści regulaminu sklepu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi.

Potwierdzenie zamówienia
Na podstawie złożonego zamówienia klient otrzymuje drogą elektroniczną Potwierdzenie zamówienia w celu ostatecznej weryfikacji złożonego zamówienia i swoich danych. Potwierdzenie zamówienia opatrzone jest numerem zamówienia i jest podstawą do dokonania płatności za zamówione książki.

Sposób płatności
Płatności dokonuje się na konto bankowe nr:
96114020040000360235394643
kultura gniewu
ul. bartoszycka 10
04-923 warszawa

W opisie przelewu podawać należy wyłącznie numer zamówienia.


Koszt wysyłki
Zamówienia wysyłane są na koszt sklepu na terenie Polski, jeżeli ich wartość przekracza 60,00 zł. Do zamówień poniżej tej kwoty doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 15,00 zł. Wysyłki zagraniczne kalkulowane są indywidualnie (w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z pawel@kultura.com.pl).

Sposób wysyłki
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Jest możliwość wysyłki Pocztą Polską lub do paczkomatu - prosimy o taką informację w polu uwagi.

Termin dostawy
Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od otrzymania przelewu na konto bankowe. Realny termin otrzymania przesyłki wynosi ok. 3-4 dni roboczych od dokonania przelewu, chyba że przy zamawianym komiksie widnieje informacja o planowanej dacie wysyłki.

Uwagi
Wszelkie uwagi, pytania, prośby należy przesyłać za pomocą pola „Uwagi do zamówienia” lub na adres e-mail: pawel@kultura.com.pl