Zapowiedzi komiksów
Nadchodzące tytuły
Bardzo dzika opowieść 2. Mistrz Ryś
2020.08.20

ISBN: 978-83-66128-45-3

OBJĘTOŚĆ: 104 strony

FORMAT: 165 × 235 mm

OPRAWA: twarda

DRUK: kolorowy

Bardzo dzika opowieść 2. Mistrz Ryś

Scenariusz: Tomasz Samojlik

Rysunki: Marcin Podolec

Kolor: Agata Mianowska

Mistrz Ryś żyje! A zatem jest jeszcze nadzieja na uratowanie Lasu Złamanych Serc. Wystarczy, by zobaczyła go komisja, która zmierza do lasu, by potwierdzić, że w rezerwacie rysi nie ma już ani jednego rysia... Ale łatwo nie będzie. Zły człowiek nie cofnie się przed niczym, a grupka porzuconych zwierząt napotka na nowe, zupełnie niespodziewane, trudności.

Czy jedna zagubiona kotka będzie w stanie przekonać starego mistrza do ostatniego, heroicznego wysiłku?

Przed wami druga część pełnej emocji i zwrotów akcji, a przede wszystkim bardzo dzikiej opowieści!

Wydawca: krótkie gatki

Data wydania: 2020.08.20

Przyjaciele
2020.08.20

ISBN: 978-83-66128-46-0

OBJĘTOŚĆ: 64 strony

FORMAT: 165 × 235 mm

OPRAWA: twarda

DRUK: kolorowy

Przyjaciele

Scenariusz: mykupyku

Rysunki: Janek Koza

Jest ich troje... Słonik, Żyrafa i Świnka. Słonik nie jest odważny, Żyrafa nie jest mądra, a Świnka nie jest grzeczna. Ale w ich przyjaźni siła!

Oto opowieść o trójce przyjaciół, którzy rzucą wyzwanie scenarzyście i rysownikowi własnej historii. A nawet samej książce. Historia, która uczy czytać... między stronami, i przywraca wiarę, że dzięki przyjaźni i wyobraźni można zmieniać świat.

64 strony pełne zwrotów akcji i niepewności, co się zaraz może zdarzyć. Jak przedostać się na ratunek przyjacielowi... po drugiej stronie kartki? Co zrobić, gdy scenarzysta zmienia naszą historię, a rysownik zmienia nasz wygląd? Oto komiks, który odpowiada na pytanie: Co się stanie, gdy „Człowiek z Wysokiego Zamku” spotka „Kubusia Puchatka”...

Dla małych... i dużych, wszystkich tych, którzy kochają zaskakujące historie. Bo każdy wyczyta w Przyjaciołach swoją własną opowieść.

Wydawca: krótkie gatki

Data wydania: 2020.08.20